Zagłosuj na „Łemkowską Książeczkę”

Nasza „Łemkowska Książeczka” autorstwa Poli Białkowskiej i Anny Rydzanicz bierze udział w tegorocznym konkursie im. Ks. Prof. Bolesława Kumora w kategorii „Książka o Sądecczyźnie”.

„Może nawet takie, jak ta, publikacje mają większą w istocie wartość, aniżeli niejedna z uczonych i poważnych ksiąg. Książki takie potrzebne są szczególnie dziś – w czasach, gdy nasze młode pokolenie w znacznej mierze zatraciło poczucie swojej tożsamości kulturowej i świadomość związków z ziemią” – czytamy w recenzji p. Sławomira Wróblewskiego zamieszczonej na stronie konkursu.

Organizatorem Konkursu o Nagrodę im. ks. prof. Bolesława Kumora na „Książkę o Sądecczyźnie” i „Sądeckiego Autora” jest Fundacja Sądecka. Przeprowadzany co roku konkurs ma na celu popularyzację książek o Sądecczyźnie i uhonorowanie sądeckich ludzi pióra.

Do 22 lutego br. możliwość oddawania głosów mają również czytelnicy. Zachęcamy do oddania głosu na Łemkowską Książeczkę. Link do głosowania: http://sadeczanin.info/formularz-zgloszeniowy/nagroda-kumora

Czytaj więcej o książeczce www.staradroga.com/wydawnictwa/lemkowska-ksiazeczka

Łemkowska Książeczka / Лемківска Книжочка ukazała się dzięki dotacji Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *