Rozbudowujemy stronę Lemkoland

Miło nam poinformować, że dzięki otrzymanej pomocy finansowej od Ministra Cyfryzacji i Administracji możemy w tym roku spełnić nasze marzenie.

Zaczęliśmy od zmiany wyglądu strony głównej, na której pojawiło się kilka nowych rzeczy, które z czasem będą uzupełniane o nowe treści. Już teraz można skorzystać również z naszego NEWSLETTERA, dzięki któremu możecie być na bieżąco informowani o nowościach pojawiających się na naszej stronie. Zmienił się również (co jest dla nas bardzo ważne) sposób administrowania strony, co z pewnością przełoży się na Wasz i nasz komfort korzystania z serwisu LEMKOLAND.

DLA DZIECI najciekawiej jednak zapowiadają się nowe gry i zabawy – edukacyjne, zręcznościowe, bardziej atrakcyjne i zróżnicowane pod względem wieku (w trakcie przygotowywania). Będą dotyczyć m.in. nauki łemkowskiego języka, matematyki oraz gry zręcznościowe i na spostrzegawczość.

Przypomnijmy, że nasza strona LEMKOLAND powstała w 2013 roku jako niezależna inicjatywa, z potrzeby serca, bez dotacji i wsparcia finansowego, mająca na celu edukację najmłodszego pokolenia Łemków poprzez zabawę.

Mamy nadzieję, że inicjatywa ta nadal będzie się rozwijać. Dołożymy wszelkich starań, aby LEMKOLAND stał się dla dzieci miejscem przyjaznym i twórczym. Mamy nadzieję, że nam w tym pomożecie.

Rozbudowę strony zrealizowano dzięki dotacji Ministra Cyfryzacji i Administracji.

www.lemkoland.com »
www.facebook.com/Lemkoland »